• Наша школа

  • Савремено опремљене учионице

  • Кабинет информатике

  • Савремена настава

  • То смо ми

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

Веб пријава детета за упис у први разред

GrbSrbije 03

Поштовани родитељи

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2024. год.
Апликација за електронско заказивање термина, преко еУправе биће доступна од 20. марта 2024. године.
Путем Апликације термине заказају они који територијално припадају Школи.

За оне који територијално не припадају Школи омогућен је упис и заказивање путем нашаг сајта овде:

Овде пријавите првака и изаберите термин тестирања

Уколико родитељ не може, или не жели, да закаже термин путем Апликације или сајта, може то учинити путем телефона 011/2604794 радним данима од 10-13 часова (четвртком од 13-16 часова) или лично у наведеном периоду.
Званичан упис почиње 01. априла 2024. године, путем еУпис-а, након тестирања/разговора детета са педагогом или психологом Школе у канцеларији секретара.

Детаљније о упису погледајте овде

Е-управа - упис првака

Хвала што сте одабрали ову школу за упис свог детета

Територијална припадност школи

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40

Бесплатни уџбеници

prvaci 2 

Завршни испит

Календар такмичења

calendar 03

Уџбеници за 2022/2023 годину

book page turn 03

Професионална орјентација

zupcanik

Отворена врата

door 01

Јеловник у боравку

giphy

Школа без насиља

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 31 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

Резултати наших ученика на такмичењима

Име и презимеразредПредметНиво такмичењаОсвојено место
Михајло Алексић 5-1 биологија градско 3. место
Уна Миљковић 6-1 биологија градско 3. место
Михајло Алексић 5/1 биологија општинско 2. место
Уна Миљковић 6/1 биологија општинско 3. место
Мила Милентијевић 8/1 биологија општинско 3. место
Исидора Мисита 8/3 биологија општинско 3. место
Бојана Бојовић 8/2 енглески језик градско 2. место
Ирина Давидовић 7/2 енглески језик градско 2. место
Бранка Куцин 7/2 енглески језик градско 2. место
Мила Милентијевић 8/1 енглески језик градско 3. место
Дуња Роксандић 8/1 енглески језик градско 3. место
Дуња Роксандић 8/1 енглески језик градско 3. место
Мила Милентијевић 8/1 енглески језик градско 3. место
Мила Милентијевић 8/1 енглески језик општинско 1. место
Дуња Роксандић 8/1 енглески језик општинско 1. место
Бојана Бојовић 8/2 енглески језик општинско 1. место
Ирина Давидовић 7/2 енглески језик општинско 1. место
Катарина Димић 8/1 енглески језик општинско 2. место
Бранка Куцин 7/2 енглески језик општинско 2. место
Катарина Димић 8/1 италијански језик градско 3. место
Катарина Димић 8/1 италијански језик општинско 3. место
Катарина Димић 8/1 италијански језик републичко  
Урош Димитријевић 4/1 ликовна култура општинско 2. место
Тара Гранић 8/2 ликовна култура општинско 2.место
Лазар Влаховић 2/1 ликовна култура општинско 2.место
Ања Велешњак 5/1 ликовна култура општинско 3. место
Михајло Алексић 5/1 ликовна култура општинско 3. место
Милан Дамјанац 5/2 ликовна култура општинско 3. место
Михајло Алексић 5/1 ликовна култура општинско 3. место
Нина Иносављевић 2/1 ликовна култура општинско 3. место
Филип Милетић 8/2 ликовна култура општинско 3.место
Реља Вукоје 4/3 ликовна култура Општинско  1. место
Огњен Васиљевић 4/3 ликовна култура Општинско  2. место
Филип Митровић   ликовна култура Општинско   
Aлександар Ђокић 3/3 математика Мислиша 2024 1. награда
Динкић Стефан 2 математика Мислиша 2024 II награда
Королија Софија 2 математика Мислиша 2024 II награда
Вујић Дуња 1 математика Мислиша 2024 III награда
Мијалковић Богдан 2 математика Мислиша 2024 III награда
Папић Павле 5 математика Мислиша 2024 III награда
Васиљевић Даница 1 математика Мислиша 2024 Похвала
Ђурица Леа 5 математика Мислиша 2024 Похвала
Иносављевић Нина 2 математика Мислиша 2024 Похвала
Јовановић Искра 4 математика Мислиша 2024 Похвала
Маринковић Душан 1 математика Мислиша 2024 Похвала
Милосављевић Вања 2 математика Мислиша 2024 Похвала
Миљковић Уна 6 математика Мислиша 2024 Похвала
Павловић Софија 4 математика Мислиша 2024 Похвала
Узелац Душан 2 математика Мислиша 2024 Похвала
Шуљманац Ана 1 математика Мислиша 2024 Похвала
Александар Ђокић 3/3 математика окружно 1. место
Павле Папић 5/2 математика окружно 1. место
Aлександар Ђокић 3/3 математика општинско 1. место
Павле Папић 5/2 математика општинско 2. место
Искра Јовановић 4/1 математика општинско 3. место
Биљана Бабић 6/1 математика општинско 3. место
Софија Павловић 4/1 математика општинско похвала
Огњен Васиљевић 4/3 математика општинско похвала
Петар Лазић 3/3 математика општинско похвала
Михајло Алексић 5/1 математика општинско похвала
Уна Миљковић 6/1 математика општинско похвала
Урош Михаиловић 8/3 математика општинско  
Ема Трајчески 1/1 музичка култира - УНМК општинско 1. место
Александар Јовановић 2/1 музичка култира - УНМК општинско 1. место
Aлександар Ђокић 3/3 музичка култира - УНМК општинско 1. место
Петар Лазић 3/3 музичка култира - УНМК општинско 1. место
Хор млађих разреда   музичка култира - УНМК општинско 1. место
Јулија Бањанин 3/1 музичка култира - УНМК општинско 2. место
Дуња Катић 4/1 музичка култира - УНМК општинско 2. место
Тијана Митић 7/1 музичка култура градско 1. место
Дарија Јанковић 8/2 музичка култура градско 1. место
Марија Миленковић 6/2 музичка култура градско 1. место
Марија Миленковић 6/2 музичка култура општинско 1. место
Тијана Митић 7/1 музичка култура општинско 1. место
Дарија Јанковић 8/2 музичка култура општинско 1. место
Група певача млађих разреда   музичка култура - ДЕМУС општинско 1. место
Ема Трајчески 1/1 музичка култура - ДЕМУС општинско 2. место
Александар Јовановић 2/1 музичка култура - ДЕМУС општинско 2. место
Јулија Бањанин 3/1 музичка култура - ДЕМУС општинско 2. место
Aлександар Ђокић 3/3 музичка култура - ДЕМУС општинско 2. место
Петар Лазић 3/3 музичка култура - ДЕМУС општинско 2. место
Дуња Катић 4/1 музичка култура - ДЕМУС општинско 2. место
цело одељење 4/1 музичка култура - Најраспеваније одељење општинско 2. место
Милена Колашинац 7/1 српски језик међународно 2 место
Сунчица Пишчевић 7/1 српски језик међународно 3.место
Сунчица Пишчевић 7/1 српски језик градско 1.место
Милена Колашинац 7/1 српски језик градско 2.место
Милена Колашинац 7/1 српски језик оптинско 1. место
Уна Миљковић 6/1 српски језик општинско 2. место
Уна Миљковић 6/1 српски језик градско 3. место
Вишња Топаловић 3/3 српски језик општинско 3. место
Дуња Јевремовић 7/2 ТТ - роботика градско 1. место
Дуња Јевремовић 7/2 ТТ-макет./модел. општинско 3. награда
Урош Михаиловић 8/3 ТТ-роботока општинско 1. место
Дуња Јевремовић 7/2 ТТ-роботока општинско 3. место
Маша Здравковић 6/1 ТТ-роботока општинско 3. место
Биљана Бабић 6/1 физика градско 1.место
Уна Миљковић 6/1 физика градско 2. место
Биљана Бабић 6/1 физика општинско 1. место
Вукашин Маринковић 6/2 физика општинско 3. место
Уна Миљковић 6/1 физика општинско 3. место
Биљана Бабић 6/1 физика републичко 2. место
Уна Миљковић 6-1 физика републичко 3. место
Милена Колашинац 7/1 хемија општинско 2. место
Стефан Васић 7/3 хемија општинско 2. место
Исидора Мисита 8/3 хемија општинско 2. место
Ана Сердаревић 7/3 шах општинско 1. место
Александар Тојчић 7/3 шах општинско 1. место
Ања Дивовић 2/2 шах општинско 1. место
Хана Мољковић 7/3 шах општинско 2. место
Марија Малетић 3/3 шах општинско 2. место
Богдан Мијалковић 2/2 шах општинско 2. место
Немања Дивовић 4/3 шах општинско 3. место
Александар Тојчић 7/3 шах  градско/екипно 3. место
Стефан Васић 7/3 шах  градско/екипно 3. место
Вера Богдановић 7/3 шах  градско/екипно 3. место
Ана Сердаревић 7/3 шах  градско/екипно 3. место
Хана Мољковић 7/3 шах  градско/екипно 3. место
Уна Миљковић 6/1 шах  градско/екипно 3. место
Лука Вукић 7/1 шах  градско/екипно 3. место
Вук Миљковић 7/1 шах  градско/екипно 3. место
Уна Васић 5/2 шах  градско/екипно 3. место
Александар Тојчић 7/3 шах  општинско/екипно 3. место
Стефан Васић 7/3 шах  општинско/екипно 3. место
Вера Богдановић 7/3 шах  општинско/екипно 3. место
Ана Сердаревић 7/3 шах  општинско/екипно 3. место
Хана Мољковић 7/3 шах  општинско/екипно 3. место
Уна Миљковић 6/1 шах  општинско/екипно 3. место
Лука Вукић 7/1 шах  општинско/екипно 3. место
Вук Миљковић 7/1 шах  општинско/екипно 3. место
Уна Васић 5/2 шах  општинско/екипно 3. место
Тијана Митић 7/1 музичка култура - УНМКС општинско 1. место
Дарија Јанковић 8/2 музичка култура - УНМКС општинско 1. место
Марија Миленковић 6/2 музичка култура - УНМКС општинско 2. место
Тијана Митић 7/1 музичка култура - УНМКС градско 1. место
Дарија Јанковић 8/2 музичка култура - УНМКС градско 1. место
Донарт Авдија 8-2 фудбал Арена лига шампиона 1 место
Миња Лисица 8-2 фудбал Арена лига шампиона 1 место
Матеја Ћеха 8-3 фудбал Арена лига шампиона 1 место
Урош Јосифовић 8-3 фудбал Арена лига шампиона 1 место
Урош Мисита 8-3 фудбал Арена лига шампиона 1. место
Милош Марковић 7-3 фудбал Арена лига шампиона 1 место
Стефан Ђуричић 8-1 фудбал Арена лига шампиона 1 место
Душан Шекуларац 8-2 фудбал Арена лига шампиона 1 место

Чувам те

logo 155x38

Осигурање ученика

Елементаријум

logo elementarijum

Научнопопуларни портал ЦПН

PhET симулације

new phet logo3

Учење на даљину

Алати за учење на даљину
zuovУчење на даљину

--------------

matfОбразовни софтвер

 

 

Бројач посета

02015169
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
725
664
1389
18415
2015169

Your IP: 3.215.186.30
21.05.2024 08:50

Библиотека

понедељак не ради
уторак 9:30 до 13:00
среда не ради
четвртак 9:30 до 13:00
петак 9:30 до 13:00

Распоред звона