• Наша школа

  • Савремено опремљене учионице

  • Кабинет информатике

  • Савремена настава

  • Део колектива школе

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

У школској 2020/2021. години изучаваће се као други страни језик:

ИТАЛИЈАНСКИ и НЕМАЧКИ

Веб пријава детета за упис у први разред

GrbSrbije 03

Поштовани родитељи

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2021. год. 

Дете можете пријавити и овде на сајту, ако кликнете на следећи линк:

Пријавите првака овде на сајту

Ако буде неопходно да, осим попуњене електонске пријаве, предате и писмени захтев, обавестићемо Вас.

Хвала што сте одабрали ову школу за упис свог детета

Упис првака

Уџбеници за 2020/2021 школску годину

Професионална орјентација

Photos icon

Јеловник у боравку

jelovnik

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 19 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 
ОСТВАРЕНИ ПОЈЕДИНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ 2012/2013.
Р бр Презиме и име ученика РO Врста такмичења Ниво такмичења и освојено место
Опш
тина
Град Република
1. Секулић Алекса 32 математика 2    
2.  Танчић Богдан 32 математика 3
3. Солдо Николина 42 математика 3
4. Бајић Анђела 42 математика 3
5. Врета Катарина 42 математика 3
6. Сандић Емилија 43 математика 3
7. Томић Огњен 43 математика 2
8. Петровић Стефан 43 математика 3
9. Јуришић Вук 43 математика 1
10. Петровић Јона 63 математика 3
11. Малетић Тања 72 хемија 3
12. Шутић Никола 71 хемија 3
13. Миленковић Катарина 84 француски језик 1 2 2
14. Челиковић Марија 83 италијански језик 3
15. Каблар Круна 84 енглески језик 2
16. Чичкарић Катарина 84 енглески језик 2
17. Јеринић Сара 84 енглески језик 2
18. Недељковић Дуња 82 енглески језик 3
19. Бегановић Анита 82 енглески језик 3
20. Јовановић Василије 81 енглески језик 2
21. Гвозденовић Ана 81 енглески језик 2
22. Костић Александра 81 енглески језик 2
23. Јакшић Милица 83 енглески језик 3
24. Станковић Дина 51 биологија 2 2
25. Петровић Катарина 53 биологија 3
26. Цветковић Ненад 62 биологија 1
27. Цветојевић Никола 61 биологија 2 2
28. Тодоровић Теодора 63 биологија 2 2
29. Петровић Јона 63 биологија 2 2
30. Петровић Дејана 61 биологија 2 2
31. Димитријевић Невена 62 биологија 3
32. Шешеља Милица 73 биологија 3
33. Обрадовић Јелена 81 биологија 3
34. Смиљић Љубица 52 математика 2
35. Вукашин Софија 52 музичка култура 1 1
36. Тодоровић Теодора 63 музичка култура 1
37. Марић Хелена 82 музичка култура 1 3
38. Туфекџић Дарија 83 музичка култура 1 3
39. Тишма Душан 52 биологија 1 1
40. Максимовић Анђела 82 биологија 3
41. Молнар Ана 52 биологија 3
42. Ђорић Богдан 81 историја 1
43. Миленковић Катарина 84 историја 2
44. Јакшић Љубица 82 историја 3
45. Бабић Александра 83 историја 3
46. Гвозденовић Ана 81 историја 3
47. Станишић Милица 73 географија 1
48. Димић Мина 73 географија 1
49. Јанковић Марија 71 географија 2
50. Миленковић Катарина 84 географија 2
51. Трећак Лука 81 географија 3
52. Челиковић Марија 83 географија 3
53. Ћулибрк Милица 83 географија 3
54.

група певача (9)V-VIII

  музичка култура 2
55. Караосмановић Ања 51 музичка култура 2
56. Вукашин Софија 52 музичка култура 2
57. Тодоровић Теодора 63 музичка култура 2
58. Мирчетић Јелена 73 музичка култура 2
59. Гвозденовић Ана 81 музичка култура 2
60. Тодоровић Катарина 81 музичка култура 2
61. Марић Хелена 82 музичка култура 2
62. Бећаравић Тара 83 музичка култура 2
63. Туфекџић Дарија 83 музичка култура 2
64. Мирчетић Анастасија 41 математика 3
65. Ђорић Богдан 81 одбојка  1
66. Радовић Матија 84 одбојка 1
67. Милошевић Станко 82 одбојка  1
68. Радочај Никола 82 одбојка  1
69. Кулић Филип 83 одбојка 1
70. Влаисављевић Михајло 84 одбојка  1
71. Јовановић Никола 81 одбојка  1
72. Алексић Вељко 62 атлетика - 100м 1 2
73.  Вукашиновић Ђорђе 62 атлетика - 100м 1 2
74. Бајић Ђорђе 62 атлетика - 300м 1 2
75. Ашковић Павле 63 атлетика - 600м 1 2
76. Јовковић Ђорђе 52 атлетика - даљ 1 2
77. Јанковић Марко 62 атлетика - кугла 1 2
78. Ћирић Урош 53 атлетика - 4х100м 1 2
79. Долганов Александар 61 атлетика - 4х100м 1 2
80. Остојић Милош 62 атлетика - резерва 1 2
81. Новаковић Лука 61 атлетика - резерва 1 2
82. Смиљић Љубица 52 атлетика - 4х100м 2
83. Николић Николина 52 атлетика - 4х100м 2
84. Брцановић Александра 63 атлетика - 4х100м 2
85. Петровић Јона 63 атлетика - 4х100м 2 2
86. Пантић Маша 61 атлетика - кугла 1
87. Петровић Јона 63 атлетика - 300м 1
88. Петровић Милан 81 атлетика - 100м 1
89. Ракић Милан 84 атлетика - 800м 1
90. Милосављевић Никола 84 атлетика - кугла 3
91. Милоски Стефан 81 атлетика  3
92. Вуковић Растко 83 атлетика - 4х100м 2
93. Мраковић Нада 71 атлетика - 100м  
94. Илић Анђела 73 атлетика - 300м

екипно општинско и градско 1

и окружно 2

95. Добрашиновић Елена 73 атлетика - 600м

екипно општинско и градско 1

и окружно 2

96. Јакшић Милица 83 атлетика - даљ/вис 2 2
97. Челиковић Марија 83 атлетика - кугла 2 3  
98. Мраковић Нада 71 атлетика - 4х100м 1 1
99. Миловановић Катарина 83 атлетика - 4х100м 1 1
100. Черњански Јована 84 атлетика - 4х100м 1 1
101. Јакшић Милица 83 атлетика - 4х100м 1 1
102. Ал-Сааб Ферид 73 атлетика - 4х100м 2
103. Карасовић Нина 21 математика - Мислиша 1
104. Тепавац Исидора 21 математика - Мислиша 3
105. Дробњаковић Ана 21 математика - Мислиша 3
106. Милоски Стефан 81 атлетика - 4х100м 2
107. Петровић Милан 81 атлетика - 4х100м 2
108. Марковић Александар 82 ТИО 3
109. Јакшић Љубица 82 ТИО 3
110. Џабасан Бојана 81 ТИО 3
111. Шешеља Милица 73 атлетика екипно 2 међуокружно
112. Мраковић Нада 71 атлетика екипно 2 међуокружно
113. Илић Анђела 73 атлетика екипно 2 међуокружно
115. Петровић Јона 63 атлетика екипно 2 међуокружно
116. Челиковић Марија 83 атлетика екипно 2 међуокружно
117. Јакшић Милица 83 атлетика екипно 2 међуокружно
118. Черњански Јована 84 атлетика екипно 2 међуокружно
119. Миловановић Катарина 83 атлетика екипно 2 међуокружно
120. Јакшић Милица 83 атлетика  2 међуокружно - појединачно
121. Влајић Тара 32 читалачка значка награда
122. Карашићевић Ања 33 читалачка значка награда
123. Новаковић Анђела 33 читалачка значка награда
124. Бошњаковић Александар 42 читалачка значка награда
125. Русо Урош 42 читалачка значка награда
126. Јуришић Вук 43 читалачка значка награда
127. Здравковић Јован 72 читалачка значка награда
128. Стојановић Петар 72 читалачка значка награда

Елементаријум

kuglice

Научнопопуларни портал ЦПН

PhET симулације

new phet logo3

Осигурање ученика

Учење на даљину

Алати за учење на даљину
zuovУчење на даљину

--------------

matfОбразовни софтвер

 

 

Moodle

Moodle

Бројач посета

01371250
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
25
401
1185
48155
1371250

Your IP: 18.215.185.97
28.01.2021 00:43

Пријем родитеља

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата