Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2022. год.

Молимо родитеље да дете пријављују на сајту Е управе

Е-управа - пријава првака

Ако не успете да пријавите дете на сајту Е-управе, можете га пријавити и овде, ако кликнете на следећи линк:

Уџбеници за 2021/2022 школску годину

ДИРЕКТОРУ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

Поштовани,
У наставку овог мејла, на линковима у тексту, налазе се видео упутства која се односе на реализацију пробног завршног испита, и то на  на употребу идентификационих образаца број 41 и на манипулацију испитним материјалом у школама.

Молимо Вас да се упознате са њиховим садржајем, као и да обезбедите да се одговарајући учесници пробног завршног испита упознају са њиховим садржајем, како би предвиђене процедуре применили приликом реализације пробног завршног испита.

Видео упутство за употребу обрасца 41

Потребно је да се са овим упутством упознају директори, одељењске старешине, дежурни наставници и ученици.

Видео упутство за манипулацију испитним материјалом за школе

Потребно је да се са овим материјалом упознају директори, други чланови школске комисије, дежурни наставници, односно сви учесници који у оквиру својих улога врше манипулацију испитним материјалом.

Од велике је важности да се поступа у складу са предвиђеним процедурама, имајући у виду да ће искуство стечено у реализацији пробног завршног испита бити од важности за утврђивање коначне процедуре која ће се примењивати на завршном испиту.

Свим ученицима и запосленима желимо успешан предстојећи пробни завршни испит.

Срдачан поздрав,
Драган Филиповић, Руководилац