Уџбеници за 2022/2023 годину

book page turn 03

MSS
Грб Србије

Инструкције за дигиталну пријаву за завршни испит

За све ученике који завршавају осми разред у школској 2022/23. години потребно је извршити пријаву за завршни испит. Родитељи, односно законски заступници ученика, могу извршити пријаву преко портала Моја средња школа, који се налази на интернет адреси

Моја средња школа - Линк

slika

Моја средња школа је специјализовани портал посвећен завршном испиту, пријемном испиту, као и упису ученика у средњу школу, чији је оснивач Република Србија, аутономна покрајина или организација локалне самоуправе. Све информације за коришћење портала можете пронаћи на порталу у делу „Документа“ - „Упутство за коришћење портала“.

У оквиру упутства наћи ћете све потребне информације које су вам неопходне за пријаву (логовање) на портал, као и информације за поступак пријаве ученика за завршни испит. Поред тога, у упутству су дате и остале информације које се односе на реализацију завршног испита и уписа ученика у средње школе. У овој фази коришћења портала, пријаву за завршни испит могуће је урадити искључиво корисничким именом и лозинком коју користите за пријаву на портал есДневник. Пријаву за завршни испит, осим преко портала Моја средња школа, можете урадити и директно у школи, попуњавањем одговарајућег обрасца.

Пријава ученика за завршни испит почиње у четвртак 01.12.2022. године, а рок за пријаву ученика је петак 30.12.2022. године.

понедељак 9:30 до 13:00
уторак 9:30 до 13:00